Süsteem «Nutimaja»

Loe edasi

Kujundus

Loe edasi

Kujundus

Loe edasi

MIS ON SMART-HOME

Image

Meie mõistes on nutimaja kompleks elektroonikaseadmeid ja tarkvaralahendusi, mis teevad meie elu mugavamaks, turvalisemaks ja säästlikumaks. Igapäevaelus on need kolm mõistet praktiliselt ühitamatud ja meil tuleb sageli üks teisele (näiteks mugavus säästlikkusele) ohvriks tuua, kuid nutimajas on need kolm mõistet üksteisest lahutamatud. Just seda me oma klientidele pakumegi – MUGAVUS + TURVALISUS + SÄÄSTLIKKUS kõik ühes lahenduses.

NUTIMAJA – SEE ON REAALSUS

Süsteem «Smart-Home» võimaldab tsentraliseeritult seirata ja juhtida kõiki teie maja tehnosüsteeme sõna otseses mõttes «ühest puldist»! Valgustuse, kütte, ventilatsiooniseadmete, kliimaseadmete, videovalve, veelekete, gaasilekete ja palju muu jälgimine. Meie ettevõtte nutisüsteemid ühendavad endas funktsionaalsuse, töökindluse ja maksimaalse tõhususe tagamaks mugavus ja säästlik elektritarbimine.
Meie süsteem «Smart-Home» optimeerib elektrikulu ja aitab kokku hoida kasutuskuludelt.
Süsteemide automatiseerimine toimub programmeeritava loogikakontrolleriga INNO, kasutades erinevaid välisseadmeid. Kontrollerid ühendatakse ühtsesse kohalikku teabevõrku TCP/IP kõigi andmete väljundiga kasutaja Windows, Android või Linux OP-süsteemil põhinevasse arvutisse või mobiilseadmesse.
Samuti on ellu viidud juhtmeta terminali Wi-Fi võrgu kaudu ühendamise võimalus.

Image

Huvitav!!!ProovigeDEMO NUTIMAJA haldust

Huvitav!!!ProovigeDEMO NUTIMAJA haldust

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Image
Image