Kliimakontrolli süsteem

Image

Kliimakontrolli süsteem on ette nähtud peamiselt mugavate elutingimuste loomiseks.
Nutimaja kliimakontroll kindlustab kütte- ja ventilatsioonisüsteemide ning kliimaseadme ühtse ja kooskõlastatud töö. Selle tulemusena saate temperatuuri, niiskuse ja värske õhu sissevoolu parameetrid, mis mõjuvad organismile maksimaalselt soodsalt.
Kliimapiirkonnad. Spetsiaalselt teie vajadusteks reguleeritud temperatuurirežiimid eeldavad kliimapiirkondade loomist sõltuvalt iga ruumi otstarbest.

 

 

Näiteks magamis- ja vannitoas on soojem, terrassil ja garderoobis aga on sisse lülitatud säästlik režiim. Te saate tekitada oma kliima lihtsalt ühe puutepaneeli puudutusega.
Kliimakontroll vastutab mitte ainult temperatuuri eest, vaid vähendab ka energiakulu, alandades temperatuuri mittekasutatavates piirkondades ja lülitades põrandakütte ööseks välja. Teie äraolekul aga püsib majas minimaalne temperatuurirežiim.
Ainus, mida teilt nõutakse, on vajalike parameetrite etteandmist, mis määravad kliimanäitajad ruumis.
Te võite seadistada parameetrite automaatse ümberlülitumise kellaaja või kuupäeva järgi, aga võite seda teha ka käsitsi – puutepaneeli abil. Tasub märkida, et automatiseeritud küte on üks tähtsamaid funktsioone, milleta nutimaja hakkama ei saa. Automaatika vabastab teid arvukate reguleeringute iseseisva seadistamise vajadusest, arvestades ilmaolusid, kellaaega ja teie vajadusi.